درباره ما

با سلام و عرض ادب

کارخانه صنعتی ضیاء با بیش از سی سال تجربه مفید در امر ساخت دستگاه های حرارتی همچنین تولید و عرضه انواع دستگاه و ماشین آلات رخت شویخانه های صنعتی مورد نیاز بیمارستان ها ، هتل ها ، آسایشگاه ها ، کارخانجات صنعتی و خشکشویی های سراسر کشور میباشد .
کارخانه صنعتی ضیاء با تکیه بر تجربه طولانی و بهره گیری از دانش و تخصص برای نیل به هدف خودکفایی و بی نیازی به ورود دستگاه های فوق اقدام به تولید انواع ماشین آلات لباسشویی ، خشکشویی ، آبگیر خشک کن ، اتو غلطک و دیگ بخار که نمونه هایی از آن را در کاتالوگ مشاهده میفرمایید ، نموده است .
همچنین مهم ترین هدف ما خدمت به مردم از طریق تولید با کیفیت ممتاز و برتر بوده و پشتوانه ما در تلاش خستگی ناپذیرمان حسن شهرت ، رضایت و اعتماد کامل مصرف کنندگان به محصولات این شرکت است ، این پشتوانهارزشمند دستاورد تلاش بی وقفه در پرتو اعتقاد کلیه دست اندر کاران شرکت به تولید و عرضه محصولات در بالاترین حد ایمنی ، استحکام و زیباییاستو این خود گامی است مهم در راه استقلال صنعتی و اقتصادی کشور .
اخذ گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت برگ زرین دیگری بر افتخارات این شرکت میباشد . همچنین طی مراحل به استاندارد رساندن دستگاه های دیگ بخار و اخذ گواهی و پلاک استاندارد دیگ بخار نیز یکی دیگر از موفقیت های این شرکت در سال های اخیر بوده که این موفقیت ها مرهون تلاش بی وقفه و دلسوزانه همکاران و دست اندر کاران خوب شرکت جهت نیل به خود کفایی در زمینه های فوق میباشد .
به همین لحاظ شرکت افتخار دارد که توانسته است علاوه بر تامین نیاز های مصرف کنندگان عزیز داخلی تولیدات خود را به کشور های همجوار صادر نماید .

 

با تشکر فراوان – کارخانه صنعتی ضیاء