کارخانه صنعتی ضیاء

با سلام و عرض ادب
کارخانه صنعتی ضیاء با بیش از سی سال تجربه مفید در امر ساخت دستگاه های حرارتی همچنین تولید و عرضه انواع دستگاه و ماشین آلات رخت شویخانه های صنعتی مورد نیاز بیمارستان ها ، هتل ها ، آسایشگاه ها ، کارخانجات صنعتی و خشکشویی های سراسر کشور میباشد .
کارخانه صنعتی ضیاء با تکیه بر تجربه طولانی و بهره گیری از دانش و تخصص برای نیل به هدف خودکفایی و بی نیازی به ورود دستگاه های فوق اقدام به تولید انواع ماشین آلات لباسشویی ، خشکشویی ، آبگیر خشک کن ، اتو غلطک و دیگ بخار که نمونه هایی از آن را در کاتالوگ مشاهده میفرمایید ، نموده است .
همچنین مهم ترین هدف ما خدمت به مردم از طریق تولید با کیفیت ممتاز و برتر بوده و پشتوانه ما در تلاش خستگی ناپذیرمان حسن شهرت ، رضایت و اعتماد کامل مصرف کنندگان به محصولات این شرکت است …

بیشتر بدانید
لباسشویی عفونی شویی دو درب
گواهینامه های شرکت
گالری تصاویر
 • نمونه کار ها

  بیمارستان دکتر قلی پور بوکان

 • نمونه کار ها

  بیمارستان دکتر قلی پور بوکان

 • نمونه کار ها

  هتل هرمز بندر عباس

 • نمونه کار ها

  مجتمع اقامتی فدک تهرانسر

 • نمونه کار ها

  مجتمع اقامتی بصیرت قم

 • نمونه کار ها

  بیمارستان سینا اراک

 • نمونه کار ها

  مجتمع اقامتی فدک تهرانسر

 • نمونه کار ها

  بیمارستان شهریار تهران

مشاوره

آیا به دنبال تجهیز بهترین رختشویخانه صنعتی ممکن هستید و ایده های خوبی در این زمینه دارید ؟ چالش های اولیه موجود در طراحی و تجهیز طرح شما را شناخته و تجارب جامع و گرانبهایی را در اختیار شما قرار خواهیم داد. هدف ما ارائه راهکارهای مناسب برای شما به ساده ترین شکل ممکن میباشد.

انتخاب بهترین محصول

پس از شناخت نیازها و رسیدن به بهترین راهکار ، گام بعدی انتخاب مناسب ترین محصول بر اساس نیازهای شماست . با توجه به گستردگی محصولات کارخانه صنعتی ضیاء همکاران ما در واحد مهندسی فروش همواره آمادگی ارائه مشاوره قبل از خرید به منظور انتخاب دقیق و بهینه محصولات در راستای کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری را دارند.

اجرای پروژه

همکاران متخصص و دوره دیده ما آمادگی طراحی و اجرای پروژه های رختشویخانه صنعتی با هدف به روز رسانی و کاهش مصرف انرژی را دارند

پشتیبانی و خدمات پس از فروش

واحد خدمات پس از فروش کارخانه صنعتی ضیاء در راستای رفاه مشتریان گرامی دارای قوی ترین مرکز خدمات پس از فروش با انباری کامل از قطعات یدکی جهت ارائه خدمات در حداقل زمان ممکن در کلیه شهر های کشور و منطقه خلیج فارس میباشد.